• P
  • FINANČNÍ MANAŽER

FINANČNÍ MANAŽER

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte praxi jako finanční manažer či teamleader? Rozumíte účetnictví, kontrolingu a podnikovým financím? Pak tu pro Vás máme skvělou příležitost! Právě totiž obsazujeme:

Náplň práce:
- vedení týmu finančního oddělení
- příprava reportingu
- příprava strategických plánů a investic
- finanční plánování, analýzy, efektivita
- reporting rozdílů mezi aktuálním plánem a prognózami ziskovosti a cash flow
- podpora při speciálních projektech
- odpovědnost za konsolidace českého holdingu

Požadujeme
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- AJ pro komunikaci se zahraničním nadřízeným
- Zkušenosti z oblasti financí, účetnictví a kontrolingu
- Znalost českých a mezinárodních účetních standardů
- Uživatelská znalost MS Office
- ŘP sk. B

Poznámky:
- Mzda dle zkušeností.
- Možnost spolupráce jako INTERIM od 1.6.2022.

- služební automobil i k soukromým účelům
- 25 dní dovolené
- firemní stravování
- firemní lékař
- příspěvky na pojištění
- příspěvky na sport a kulturu a další
- další vzdělávání a rozvoj

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Liberecký kraj