• P
  • Účetní všeobecní

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel: Nevoga s.r.o.
Evropská 505

Náplň práce: Zpracování účetní agendy, platební styk, správa a údržba kmenových dat a účtů, účtování investic, zpracování výsledkových výkazů a statistik, spolupráce při zpracování měsíčních a čtvrtletních uzávěrek, spolupráce při kalkulaci nákladů.

Požadavky: Ukončené vzdělání ekonomického směru, 2 roky praxe podmínkou, dobrá znalost německého jazyka, znalost MS Office, zkušenosti se systémem ERP (Mesonic) výhodou, přesnost a samostatnost, systematičnost a analytické myšlení, spolehlivost a schopnost hledat řešení.

Nabízíme: Zázemí topmoderní firmy, ergonomicky řešená pracovní místa s výškově nastavitelnými stoly, možnost dalšího doplňujícího vzdělávání.

Své životopisy zasílejte na mail, výhodou v němčině a ve formátu pdf.

dotované stravování, 13. plat, věrnostní prémie, prémie za získání nového pracovníka, zvýhodnění mobilní volání, permanentky na hokej ve Znojmě

Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj