• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: DMHERMES TRADE s.r.o.
Červený dvůr 1172

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
- komplexní znalost účetnictví
- praxe v oboru
- znalost MS Office
- komunikativnost, teamový přístup
- pečlivost, soustředěnost
- znalost práce s účetním SW QI výhodou

Náplň práce:
- vedení účetnictví společnosti (včetně mzdového)
- příprava všech typů daňových přiznání (daň z příjmů, DPH, souhrnné a kontrolní hlášení, silniční, spotřební daň, daň z nemovitosti)
- příprava a účtování všech závěrkových operací, včetně inventarizace
- zabezpečování personální agendy
- příprava potřebných podkladů pro auditory
- spolupráce s externími dodavateli, jako jsou daňoví poradci a auditoři

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr (doba neurčitá)
- plat dle dosažené praxe a zkušeností
- zázemí stabilní moderní firmy
- příjemné, moderní prostředí
- atraktivní firemní benefity

Profesní životopis zasílat výhradně na e-mail: kariera@dmhermes.cz
Z : 3.5.2022

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj