• P 
  • P 
  • Účetní 

Účetní

Zaměstnavatel: Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
Koryčanské Paseky 1725

Druh práce: Účetnictví příspěvkových organizací, zpracování a sledování rozpočtu, zpracování účetních a statistických výkazů aj. Předpoklady: VŠ vzdělání ekonomického zaměření výhodou (min. SŠ ukončené maturitou), organizační a komunikační dovednosti, schopnost samostatné i týmové práce, pečlivost, loajalita, zodpovědnost, samostatnost, bezúhonnost, příjemné vystupování, zkušenost s vedením lidí. Další požadavky: praxe ve vedení podvojného účetnictví nejlépe příspěvkových organizací, znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní, dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook), znalost programů Gordic výhodou. Jedná se o práce v 10. platovém stupni dle nařízení vlády 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, nenárokové složky platu (osobní ohodnocení, odměny). Nástup dle dohody. Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné telekomunikační služby
Zájemci zašlou strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se nabízené pozice, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na email sladovnikova@gymroznov.cz, poštou (obálku označit "účetní) nebo osobně.

Požadujeme
Ekonomika - podvojné účetnictví

odpovědět
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj