• P
  • Všeobecný/á účetní / zkrácený úvazek

Všeobecný/á účetní / zkrácený úvazek

Zaměstnavatel: Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
Litomyšlská 2117

NÁPLŇ PRÁCE:
- vede došlou poštu a provádí její roztřídění pro jednotlivé útvary a.s.
- třídí došlé faktury po útvarech
- účtuje faktury došlé
- vede saldokonto závazků
- vystavuje faktury
- provádí další administrativní práce ekonomicko-personálního útvaru
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání
- spolehlivost
- samostatnost
- zodpovědnost
- kvalitu odvedené práce
NABÍZÍME:
- zkrácený úvazek 6 hodin
- osobní příplatek až do výše 2400 Kč/měsíc
- roční věrnostní odměny až do výše 10000 Kč dle délky pracovního poměru
- možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
- dovolenou navíc
- příspěvek na stravu ve výši 110 Kč za den (příspěvek zaměstnance 2 Kč)
- Benefit Card Edenred
- MULTI 1800 Kč/kvartál (7200 Kč/rok)
- MEDICA 1000 Kč/rok
- odborné vzdělávání
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: e-mailem

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj