• P
  • Hlavní účetní| až 70 000KČ

Hlavní účetní| až 70 000KČ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro našeho klienta sídlícího v blízkosti Prahy - Říčan hledáme zkušené kandidáty/tky na pozici hlavní účetní.

Jaká bude náplň práce?
* Příprava měsíčních zpráv včetně měsíčních výkazů, cashflow a komentářů pro finanční prezentaci
* Měsíční odsouhlasení všech rozvahových účtů
* Denní dohled nad svěřenými účty, včetně kontroly pohledávek závazků a zásob
* Zpracování a předání měsíčního mezipodnikového odsouhlasení účetnímu týmu v daném časovém rámci
* Plnění pol Statutárních úkolů včetně rezerv na pochybné pohledávky, rezerv na zastaralé zásoby, rezerv na dovolenou a přecenění bankovních účtů, dlužníků a věřitelů
* Dodržování daní a cel
* Kontrola a odsouhlasení mzdových výkazů vypracovaných externími konzultanty
* Zpracování měsíčního mzdového deníku se správnými GL kódy
* Údržba personálních složek zaměstanců
* Práce s bankou - zůstatky, týdenní předpovědi, projekce plateb na týden, pěžní toky, hotovost, domácí/ mezinárodní platby
* Faktury
* Pohledávky
* Hlášení
* Skladové hospodářství
* Asistence auditorům

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha - Říčany

Požadujeme
* Vysokoškolské vzdělání v oboru účetnictví
* Minimálně 5 let praxe v účetnictví sféře
* Silné vůdčí schopnosti (předchozí zkušenosti s vedením zaměstnanců výhodou)
* Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* Výborná znalost práce na PC, konkrétně excel
* Zkušenosti s JDE (Oracle ERP) budou přínosem
* Výborné organizační a mezilidské schopnosti

- 4 týdny dovolené
- 3 sick days
- Stravenkový paušál
- Doprava do práce zabezpečená autobusem od stanice metra

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Středočeský kraj