• P 
  • P 
  • SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ 

SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: MAPO finance s.r.o.
Olomoucká 3896

Zásílat životopisy na e-mail: veronika.vecerova@mapofinance.cz. Pracovní doba: Po-Pá pevná pracovní doba 9:00-14:00 hod.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook), znalost programu ESO výhodou, chuť pracovat, spolehlivost, zodpovědnost.
Náplň práce: kompletní vedení účetnictví, účtování o všech dokladech společnosti, faktury přijaté, faktury vydané, skladové příjemky, skladové výdejky, interní doklady, zápočtové doklady, pokladní doklady, bankovní výpisy a ostatní účetní operace, příprava podkladů pro daňová přiznání, sestavování daňových přiznání, vedení pokladny, vystavování daňových dokladů, zodpovědnost za měsíční účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, jednání s daňovými poradci, auditory, úřady a jinými institucemi, evidence pohledávek a závazků společnosti, zpracování plateb, evidence, ocňování a účtování o majetku.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, zajištěný pitný režim, kvalitní káva na pracovišti, slevy u partnerů O2, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.

odpovědět
SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj