• P
  • SENIOR ÚČETNÍ S AJ

SENIOR ÚČETNÍ S AJ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte vzdělání ekonomického zaměření a orientujete se v daňové legislativě? Rádi byste využívali angličtinu na denní bázi? Říká vám něco podvojné účetnictví?
Tak to jste náš člověk!

Do našeho týmu účetních přijmeme kolegu či kolegyni na pozici SENIOR ÚČETNÍ!

Co vás čeká:
- vedení tříčlenného týmu účetních
- zpracování přijatých faktur našich evropských poboček
- komunikace s dodavateli a spolupracovníky
- spolupráce na měsíčních účetních závěrkách
- ad-hoc analýzy, spolupráce na auditu poboček

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví, orientace v daňové legislativě (DPH)
- komunikativní znalost AJ (komunikace na denní bázi)
- znalost MS Excel
- praxe na obdobné pozici

- 3 dny dovolené navíc
- pracovní smlouva na DU – zástup za RD
- profesní vzdělávání
- 13. plat
- příspěvek na stravování
- občerstvení na pracovišti
- multisport program

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj