• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: EVONA a.s.
Rooseveltova 46

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PO OZZ!

Místo výkonu práce: Chrudim

NÁPLŇ PRÁCE: spočívá ve vedení ekonomické a účetní agendy. Čeká Vás spolupráce při sestavování a podávání daňových přiznání. Dále budete aktivně sledovat peněžní toky, pohledávky, řešit běžné účetní případy.

POŽADUJEME: Účetní praxi, zodpovědnost a spolehlivost, znalost účetnictví v oblasti firemních daní - DPH, problematiky kontrolních hlášení, silniční daně, daně z nemovitostí apod.
Výhodou jsou zkušenosti se zpracováním účetních a ročních závěrek, znalost práce v programu Pohoda.
Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou u stabilní prosperující společnosti, zajímavou, samostatnou práci s podporou celého ekonomického týmu a odborné účetně-daňové firmy, možnost profesního růstu a vzdělávání.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Sleva na firemní výrobky, závodní stravování, vzdělávací kurzy, školení, flexibilní začátek a konec pracovní doby

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj