• P
  • Mzdový/á účetní + personalista/ka

Mzdový/á účetní + personalista/ka

Zaměstnavatel: DOKAS Dobříš, s.r.o.
Na Chmelnici 455

Pozice: mzdový/á účetní + personalista/ka
Náplň práce:
vedení a kompletní zpracování personální a mzdové agendy v souladu s aktuální legislativou a interními předpisy, vedení příslušných výkazů a dokumentace pro komunikaci s příslušnými úřady, organizování náboru pracovníků, příprava a správa veškeré personální dokumentace, vedení agendy pracovnělékařských prohlídek, zajišťování, plánování a organizace vzdělávání zaměstnanců (evidence, zajišťování kvalifikačních požadavků), evidence a hlášení pracovních úrazů, správa BOZP a PO….
Požadavky:
orientaci v oblasti personální a mzdové agendy, znalost Zákoníku práce, práce s PC + program Byznys výhodou, praxe v oboru minim 5 let
Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení s navýšením mzdy po zapracování, zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv, stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 28 930,- Kč
Kontakt: Kovářová Lucie, tel.: 606 641 470, e-mail: sekretariat@dokas.cz
První kontakt telefonicky od 8:00 do 15:0 od nebo e-mailem
Místo výkonu práce: DOKAS Dobříš, s.r.o., Dobříš

Požadujeme
Jiné

Pozice určená pro region: Středočeský kraj