• P
  • Mzdový/á účetní / účetní junior

Mzdový/á účetní / účetní junior

Zaměstnavatel: Wendell electronics, a.s.
Nádražní 1179

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletní zpracování mzdové agendy každý měsíc, včetně mzdové uzávěrky
- vedení mzdové evidence a výkaznictví
- roční zpracování daní, ELDP
- spolupráce a komunikace se státními orgány a zdravotní pojišťovnou
- předávání informací třetím stranám dle legislativy
- zajišťování povinností vyplývající z dané legislativy
- evidence a účtování přijatých faktura a interních účetních dokladů
- operativní úkoly ve finančním oddělní´
POŽADUJEME:
- min. USO ekonomického směru
- praxi v oblasti zpracování mezd
- znalost mzdové legislativy a orientace v oblasti pracovního práva , související se zpracováním mezd
- zkušenosti s informačním systémem KS program vítány
- orientace ve finančním účetnictví
- klíčová je zodpovědnost, pečlivost
- znalost AJ výhodou
NABÍZÍME:
- pružná pracovní doba
- výše mzdy od 28.000 Kč, po zkušební době navýšení mzdy
- zajímavá a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
- týden dovolené navíc
- možnost práce z domova
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Požadujeme
Ekonomika - mzdové účetnictví

Pozice určená pro region: Pardubický kraj