• P
  • účetní

účetní

Zaměstnavatel: HOYA Lens CZ a.s.
Antonína Dvořáka 298

PP na dobu neurčitou, nástup dohodou

Náplň:
- vedení a účtování pokladny (korunové, valutové), a cenin
- účtování režijních faktur a materiálových faktur
- platební styk (příprava platebního návrhu a příkazu, účtování odchozích, příchozích plateb)
- pohledávky (vedení evidence, upomínky, komunikace se zákazníky, zápočty, reporty)
- koordinace přípravy měsíční a roční závěrky, příprava podkladů pro audit
- zpracování cestovních dokladů
- řešení potřeb a požadavků zákazníků
- spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky:
min. SŠ (ekonomika)
znalost AJ (mailová korespondence)
uživatelská znalost práce na PC (SAP, Excel, Word)
ochota se učit novým věcem
samostatná i týmová práce, komunikační schopnosti, spolehlivost

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

Kontakt:
- e-mail: m.valkova@hoyavision.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Liberecký kraj