• P
  • Mzdová / mzdový účetní

Mzdová / mzdový účetní

Zaměstnavatel: Jiří Vaněk, s.r.o.
Výstavní 2937

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 08:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po- Pá od 11:00 do 12:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Náplň práce:
- Zpracování mzed v souladu s platnými zákony a předpisy.
- Provádění analýz mezd v souladu se strategií firmy.
- Odpovědnost za úplnost a archivaci veškeré dokumentace týkající se mezd.
- Úzká spolupárce s personalistkou firmy.

Požadavky:
- Praxe 5 let v oboru.
- Orientace v mzdové a daňové legislativě.
- SŠ vzdělání.
- Uživatelská znalost MS Office a Outlook.
- Dobré komunikační a organizační schopnosti.
- Samostatnost, loajálnost, pracovní nasazení, flexibilita.

Nabízíme:
- Práce na HPP - na dobu neurčitou
- Podpora odborného růstu a vzdělávání
- Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi a zkušenostem
- Příspěvek na sportovní aktivity, firemní akce
- Stravenkový paušál

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj