• P
  • Pomocná / Pomocný účetní - OZP

Pomocná / Pomocný účetní - OZP

Zaměstnavatel: Scenario s.r.o.
Pohraniční 1435

1. kontakt e-mailem: kariera@scenario.cz

Zajímá Vás práce na finančním/personálním oddělení? Pracujete systematicky? Máte rádi pořádek, pravidla a baví Vás počítat?

Pokud ANO, tak Vás rádi přivítáme v týmu Scenario na pozici mzdová(ý) účetní. Zašlete nám svoje CV ještě dnes na kariera@scenario.cz

Náplň práce:
- příprava podkladů pro mzdy
- kontrola docházky
- fakturace
- provádění pravidelných kontrol
- komunikace s úřady a jinými institucemi
- personalistika

Požadujeme:
- znalost mezd (výdodou)
- znalost práce na PC
- znalost SW Pohoda
- spolehlivost
- zodpovědnost
- pečlivost

Co nabízíme:
- Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Flexibilní pracovní dobu
- Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
- možnost dalšího vzdělávání
- Sick days
- Firemní a týmové akce
- Po zapracování možnost Home Office
- Pracovní doba pondělí až pátek bez víkendů a svátků
- Výborná dostupnost MHD a možnost parkování
- Možnost nástupu ihned nebo dohodou
- Úvazek 20 - 40 hodin týdně

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kariera@scenario.cz. Určitě Vás budeme kontaktovat. Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj