• P 
  • P 
  • Bankovní poradce/dkyně 

Bankovní poradce/dkyně

Zaměstnavatel: Komerční banka, a.s.
Hornická 1786

Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: telefonicky ( zasláním životopisu na uvedený e-mail.)

Jedná se o obchodní pozici, navázat partnerský vztah s klienty z námi obsluhovaného portfolia, plnit nastavené cíle, rychle se učit novým věcem a nebát se změn.
Je potřeba splnit zákonné certifikace –IDD, MIFID I., SÚHÚ a DPS (pokud certifikace uchazeč nemá, Komerční banka je uhradí).

Adaptační odměna 20 000 Kč už po 6 měsících a splnění povinných certifikací, možnost
práce z domova minimálně 1x týdně, 4 dny placeného volna na libovolné vzdělávání, 6 dnů placeného volna pro přípravu na certifikace, praktický trénink ve školicí pobočce s následnou podporou retailového trenéra a propracovaný systém školení v oblasti financí a péče o klienty, plně hrazené rizikové životní pojištění, zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost, zvýhodněná MultiSport karta a slevy u partnerů KB, příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky, notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat.

Pracovní doba: Po – 8:00 – 17:10, Út – 8:00 – 17:05, St-8:00 – 17:10, Čt – 8:00 – 17:05, Pá 7:30 – 15:00 (polední přestávka každý pracovní den 12:00-13:00).

odpovědět
Bankovní poradce/dkyně
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj