• P
  • Hlavní účetní

Hlavní účetní

Zaměstnavatel: OBRETA spol. s r.o.
Tojice 14

HLAVNÍ ÚČETNÍ - EKONOM

Firma OBRETA je jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti plastových obalů v ČR s tradicí od roku 1992 s hlavním zaměřením na zásobování jednotlivých obchodů, řetězců, potravinářských výroben a provozů výrobních podniků a organizací obalovým materiálem v celé škále materiálů, barev a provedení.
Náplň práce:
- práce spočívá ve vedení kompletní ekonomické a účetní agendy, v přípravě dokumentů a jednání
s bankami, úřady, pojišťovnami, auditorem, právním a daňovým oddělením
- sestavování a podávání daňových přiznání apod.
- aktivním sledování peněžního toku, pohledávek, řešení běžných i problematických účetních případů,
zpracování ISO, vedení pokladny, hlášení škodných událostí.

Požadujeme:
- účetní praxi min. 5 let, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
- očekáváme znalost a praxi z oblasti firemních daní - DPH, silniční daň, daň z nemovitých věcí,
DPPO apod.
- požadujeme praxi se zpracováváním účetních a ročních závěrek, znalost problematiky kontrolních
hlášení, INTRASTATU, dobrou znalost práce na PC ( MS office, excel, znalost programu účetního
programu K2 výhodou)
- vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu a samostatnost
- výpis z trestního rejstříku
Nabízíme:
- výše mzdy bude upřesněna na pohovoru
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci s dlouhodobou jistotou
- podporu v osobním rozvoji, možnost realizace a růstu v oboru účetnictví
- moderní pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
- pružnou pracovní dobu, možnost podílet se na projektech a rozvoji společnosti.
- benefity ve formě příspěvku na stravování, služebního telefo

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj