• P 
  • P 
  • MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ / ÚČETNÍ 

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ / ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: TIPAFROST, a.s.
Žďárského 188

Náplň práce:kompletní zpracování mzdové agendy ve firmě cca 120 zaměstnanců, zaúčtování mzdových nákladů a invetury mzdových účtů, zpracování ročních výkazů, roční zúčtování, vyúčtování daně FÚ, ELDP,hlášení zdravotním pojišťovnám a OSSZ. Účtování v soustavě podvojného účtování, zpracování účetních dokladů. Zpracování bankovních příkazů a výpisů, daňová hlášení,silniční daň, DPH,kontrolní hlášení,kontrola věcné správnosti účtování,zpracování výkazu Intrastat, EKO-KOM.

Další požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, diskrétnost, schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce. Vzdělání: SŠ nebo VŠ ekonomického směru, praxe velkou výhodou. Dobrá znalost MS Office,Excel,Outlook. Znalost programu Helios,Kompas,účetních standardů a mzdové problematiky výhodou.
Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji. Adekvátní finanční ohodnocení, měsíční odměny, roční odměny v návaznosti na výsledky firmy.

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, příspěvek na životní pojištění

První kontakt:
- osobně (Žďárského 188, Kožichovice - 6-13h)
- telefonicky 568 840 979, 725 771 550 PO-PÁ 6:00-14:00 hod.
- e-mailem: simona.prihodova@tipafrost.com

odpovědět
MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ / ÚČETNÍ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina