• P
  • Všeobecná účetní senior

Všeobecná účetní senior

Zaměstnavatel: CNC METAL s.r.o.
Suderova 2037

1. kontakt telefonicky v době 08:00 - 14:00 h., e-mailem. Tel.: 733 140 631, e-mail: monika.pientkova@cncmetal.cz
Hledáme do našeho týmu samostatnou účetní. Požadujeme: SŠ či VŠ ekonomického směru, znalost účetní a daňové legislativy podmínkou, uživatelská znalost MS Office (Excel, Word), znalost ekonomických SW výhodou, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti, analytické myšlení.

Náplň práce: samostatné účtování dokladů (zadávání účetních dat do systému, účtování, párování - faktury, majetek, zásoby, banka), zpracování účetních závěrek, spolupráce při tvoření reportingu a manažerského účetnictví a auditu, zpracování ad-hoc úkolů, interní a externí komunikace, vedení podvojného účetnictví a plnění s tím souvisejících zákonných povinností. Příprava a zpracování daňových přiznání, DPH, silniční daň, srážková daň, komunikace s finančním úřadem, s odběrateli.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké výhody

Zaměstnanecké výhody: E-stravenky, prémie

Nástup od: dle dohody

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj