• Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Zaměstnavatel: LPS GUARD s.r.o.
Seifertova 327

kontakt e-mail: prace@lpsguard.cz

Hlavní náplň činnosti
" Komplexní vedení a zajišťování personální agendy pro svěřenou část našich zaměstnanců;
" Příprava pracovněprávní dokumentace;
" Činnosti spojené s uzavíráním, změnami a skončením pracovních smluv;
" Vedení osobní evidence zaměstnanců;
" Administrace a správa osobních dat v personálním a mzdovém programu;
" Úzká spolupráce se mzdovou účetní;
" Kontrola lékařských prohlídek a termínů povinných školení;
" Poradenská činnost v personální oblasti.
Požadujeme
" Minimálně SŠ vzdělání;
" Praxi v oblasti personalistiky a HR výhodou;
" Praxe v administrativní činnosti podmínkou;
" Profesionální vystupování, samostatnost, pečlivost;
" Uživatelskou znalost MS Office
Nabízíme
" Hlavní pracovní poměr;
" Profesní a lidskou podporu vysoce motivovaného týmu;
" 4 týdny dovolené;
" Nástupní měsíční hrubou mzdu 30 000 Kč, po zapracování možnost navýšení platu

4 týdny dovolené, možnost platového růstu, práce v přátelském kolektivu

Pozice určená pro region: Praha