• P 
  • P 
  • Účetní majetku 

Účetní majetku

Zaměstnavatel: Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Kpt. Vajdy 3202

1. kontakt e-mailem: personalni@tsoj.cz
Požadujeme: ÚSO vzdělání s maturitou ekonomického směru; praxi minimálně 3 roky na obdobné pozici; znalost podvojného účetnictví a praxe v účtování; řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič; znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, znalost IS Helios Green výhodou, znalost personalistiky. Výhodou: dobré organizační a komunikační schopnosti; samostatnost, proaktivní přístup a zájem učit se novým věcem.

Náplň práce:
- Komplexní a samostatné zajišťování materiálně-technického zásobování pro celou organizaci.
- Sledování a evidence hmotného a nehmotného investičního i neinvestičního majetku, sledování a evidence skladových zásob.
- Zajišťuje správu majetku vlastního i svěřeného, vede účetní evidenci majetku na kartách majetku, aktualizuje jejich změny a doplňuje karty o prováděných změnách.
- Zpracovává a realizuje požadavky na nákup materiálových zásob, ochranných osobních pracovních prostředků, nářadí a PHM na základě dokladů o nákupech majetku podléhajících skladové evidenci neprodleně provádí jejich příjem na sklad, výdeje OOPP vede na jednotlivých kartách zaměstnanců všech oddělení.
- Společně se skladnicí odpovídá řádné uložení skladových zásob, vede evidenci o jejich pohybu.
- Zodpovídá za řádný chod a organizování skladů a další.
- Zastupuje hlavní účetní.

Nabízíme:
- Plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru 9. platová třída v rozmezí 24 100 Kč - 38 000 Kč (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování + čtvrtletní odměny
- 5 týdnů dovolené, stravenky, benefity FKSP-životní

Požadujeme
Ekonomika - podvojné účetnictví

odpovědět
Účetní majetku
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj