• P
  • Účetní mezd

Účetní mezd

Zaměstnavatel: FARMERS spol. s r. o.
Voletinská 252

ÚČETNÍ MEZD
Pracovní náplň:
- komplexní vedení a zpracovávání mzdové agendy pro cca 50 zaměstnanců
- zpracování docházky a podkladů pro mzdy
- vyhotovení pracovních smluv vč. dodatků, zápočtových listů
- účtování mezd
- komunikace s úřady (ČSSZ, ZP, ÚP)
- komunikace se zaměstnanci ve mzdových otázkách
- administrativa spojená se sekretariátem - vyzvedávání pošty, zasílání dopisů
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe v oblasti účetnictví podmínkou
- znalost zákoníku práce a souvisejících mzdových předpisů
- velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
- schopnost učit se novým věcem
- znalost/orientace mzdového účetnictví zemědělského podniku výhodou
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 4 týdny dovolené
- příspěvek na stravování
- věrnostní odměňování
- výkonnostní prémie dle dosahovaných výsledků až 50 %
Mzda: 30.000,- Kč
Pracovní doba: 7 - 15:30 h
Nástup možný od 1.2.2023

Účetní mezd
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj