• P 
  • P 
  • SAMOTNÁ/SAMOTNÝ ÚČETNÍ 

SAMOTNÁ/SAMOTNÝ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: MAPO finance s.r.o.
Olomoucká 3896

Životopis zasílejte na email: kariera@mapogroup.cz
Společnost MAPO finance aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Samostatná/ý účetní. MAPO finance je servisní organizací skupiny MAPO Group, skupiny zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií.
Požadujeme: pokud jste specialistka/a na vedení podvojného účetnictví, ovládáte účetní postupy a Vaší předností je pečlivost, zodpovědný přístup a jste týmový hráč, pak je tato nabídka určena právě Vám
Náplň práce: kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny, vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, zodpovědnost za účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, spolupráce s auditory a daňovými poradci.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, zájem pracovat a rozvíjet se, komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, dobrá znalost prostředí MS Office (Excel, Outlook), organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost, týmového ducha
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, asistenční služba ELA, slevy u O2 a dalších partnerů, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti, služební notebook a telefon.

odpovědět
SAMOTNÁ/SAMOTNÝ ÚČETNÍ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj