• P 
  • P 
  • FINANČNÍ SPECIALISTA/KA - KONCIPIENT/KA 

FINANČNÍ SPECIALISTA/KA - KONCIPIENT/KA

Zaměstnavatel: PM Písek s.r.o.
Velké náměstí 180

CHCETE BÝT U ROZJEZDU NOVÉ ČESKÉ BANKY, POMÁHAT LIDEM A VYDĚLÁVAT SLUŠNÉ PENÍZE?
Baví tě komunikovat s lidmi, chceš se neustále zdokonalovat, učit se novým věcem a získávat nové obchodní dovednosti?
Pak hledáme právě vás!
Pobočka Partners Market v Písku hledá šikovné posily do našeho týmu, kteří se společně s námi budou starat o nové i stávající zákazníky.
Jsme součástí Partners finanční skupiny s více než 1 800 profesionálních finančních poradců, více než 140 regionálními poradenskými kancelářemi a se 150 pobočkami Partners market po celé ČR. Společnost Partners vznikla v roce 2007 a nyní se stará o více než 600tis.klientů. Jsme největší nezávislé finančně-poradenská společnost v České republice, řízená devíti partnery a poskytující objektivní, individuální a komplexní poradenství postavené na celoživotní důvěře s každým klientem.
V roce 2011 založila skupina Partners investiční společnost, o osm let později životní pojišťovnu Simplea a nemovitostní fond Trigea. V roce 2021 přibyla penzijní společnost Rentea a letos spustíme i dlouho očekávanou Partners banku. Spolupracujeme s více než 50 silnými obchodními partnery z celého finančního trhu a díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnou nezávislost, objektivní informace a možnost výběru z exkluzivních produktů.
Poptávka po našich službách rok od roku roste, expandujeme na Slovensko a tam kde jiní své pobočky zavírají, my je otevíráme.
Zaujalo Vás to natolik, že i Vy chcete patřit mezi nás?
V tuto chvíli jsme vypsali výběrové řízení na tyto pozice : Finanční specialista/koncipient
Co od Vás očekáváme?
- min. SŠ/SOU vzdělá

Požadujeme
Znalost jazyka: Čeština

odpovědět
FINANČNÍ SPECIALISTA/KA - KONCIPIENT/KA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj