• P 
  • P 
  • Osobní bankéř/ ka - Pelhřimov 

Osobní bankéř/ ka - Pelhřimov

Zaměstnavatel: MONETA Money Bank, a.s.
Radětínská 1970

Na co se u nás můžete těšit?
Adaptační bonus pro nováčky po dobu prvních 6 měsíců
25 dní dovolené, 5 dní doma na přípravu certifikace, 2 volné dny na dobrovolnické aktivity, 4 dny Free day na cokoli se hodí a další 4 dny tzv. Time off pro případ, že budete během dne potřebovat odběhnout z práce. Celkem tedy 40 dnů volna!
Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě vám - na výběr máte z příspěvku na stravenky, Multisportku, penzijní či exkluzivní životní pojištění či volnočasové aktivity v rámci Cafeterie.
Nabízíme: po nástupu se vám bude věnovat náš tréninkový tým, který vás provede aplikacemi a bankovními systémy, které budete používat. Představíme vám naše produkty a naučíme vás, jak komunikovat a tvořit dlouhodobé obchodní vztahy s klienty.
Na pobočce v tom nebudete sami. Každý nováček v Monetě má svého buddyho, který pomůže v prvních měsících se vším, s čím si třeba nebudete jistí.
Až budete mít vše v malíku, dostanete na starost své klienty, kterým poradíte se vším, co v jejich životní situaci potřebují.
U svých klientů budete aktivně vyhledávat obchodní možnosti, jak vhodně nastavit portfolio produktů a služeb.
Požadujeme: jsme tu pro klienty, a proto nám nesmí chybět chuť pomáhat, vymýšlet vhodná řešení a být zkrátka po ruce se vším, co v oblasti financí potřebují. SŠ vzdělání s maturitou a znalost práce na počítači je něco, přes co nejede vlak.
Bez zákonem daných certifikací - pokud jste v bankovnictví nováčkem, nevadí. Na všechny zkoušky vás po nástupu zaškolíme a navíc vám každý rok poskytneme 5 dní volna na přípravu nebo následné vzdě

odpovědět
Osobní bankéř/ ka - Pelhřimov
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina