• P
  • P
  • Asistent/ka prodejního oddělení

Asistent/ka prodejního oddělení

Zaměstnavatel: PRECIZ, s.r.o.
Kvítkovická 1627

Nástup možný dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Příjem poptávek, zpracování nabídek, řešení objednávek, fakturace, objednávky dopravy.
- Komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky týkající se upřesnění požadavků.

POŽADAVKY:
- Dobrá chopnost práce na PC (Word, Excel, Outlook, zkušenost s ERP systémem výhodou)
- Dobré komunikační dovednosti, príjemné vystupování
- Aktivní znalost AJ, případně NJ
- Pečlivost a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, plnohodnotná 13. mzda, stravenkový paušál 120,- kč/den, příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs, pravidelné navyšování mezd, bonusové poukázky, odměny za pracovní výročí, školení, akce pro zaměstnance, příspěvky na dětskou rekreaci a další.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny: 8:30-16:00.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj