• P 
  • P 
  • Účetní 

Účetní

Zaměstnavatel: PERMON s.r.o.
Roztoky 217

Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod.
Požadujeme: střední odborné s maturitou, komplexní přehled o agendě účetnictví, znalost účetní legislativy, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, znalost administrativní práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook). Zkušenosti v účtování nedokončené výroby a skladových pohybů výhodou.
Náplň pracovní činnosti: zpracovávat běžné účetní operace v rámci přidělené účetní agendy, vystavování faktur a kontrola jejich splatnosti, evidence a účtování dodavatelských a odběratelských faktur, pokladny, interních dokladů, kontrolovat formální a věcnou správnost účetních dokladů, spolupráce při měsíčních a ročních závěrkách, komunikovat s ostatními odděleními společnosti, připravovat inventarizaci svěřených účtů.
Nabízíme: 4 týdny dovolené, 1 volný pátek v měsíci, podnikové stravování, zvýhodněné volání pro zaměstnance, pracovní/životní výročí, možnost ubytování, firemní akce.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (9:00-11:00 hod.), tel. 770145540 (8:00-15:00 hod.) nebo e-mailem sarka.knotova@permon.cz

odpovědět
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj