• P
  • Majetkový/á účetní

Majetkový/á účetní

Zaměstnavatel: Vsetínská nemocnice a.s.
Nemocniční 955

MAJETKOVÝ/Á ÚČETNÍ
POŽADUJEME:SŠ vzdělání ekonomického směru. Znalost účetních a daňových předpisů a související legislativy. Znalost práce s MS Office (Word, Excel). Pečlivost, samostatnost, komunikativnost a ochotu se profesně vzdělávat. Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení evidence hmotného a nehmotného majetku. Účtování veškerých operací souvisejících s majetkem a jeho pohybem. Zajišťování inventarizace majetku, vypořádání inventarizačních rozdílů. Příprava podkladů pro sestavování obchodního plánu společnosti. Zpracování statistických výkazů.
NABÍZÍME: Systém cafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní tarify
PRVNÍ KONTAKT: Ing. Ivana Mikulová nebo Mgr. Pavla Psotová, telefonicky na čísle 571 818 120 nebo 571 818 445 v době od 8:00-15:00 hodin, osobně v době od 8:00-15:00 hodin, e-mailem na mikulova@nemocnice-vs.cz nebo psotova@nemocnice-vs.cz

Pozice určená pro region: Zlínský kraj