• P
  • P
  • SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY | TACHOVSKO

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY | TACHOVSKO

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme nového kolegu do našeho týmu! Jste vášnivý pracovník v oblasti kvality a zákaznického servisu? Máte zkušenosti s řízením projektů a zpracováním reklamací? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost!

Náplň práce:
Návštěvy zákazníků a podpora auditů
Implementace MSA/MFU/PFU a podporou nulté série
Příprava vzorků a prvotní vzorkování pro zákazníky
Zavádění nápravných opatření
Tvorba 8D reportů
Komunikace se zákazníky a kolegy
Kontrola specifických požadavků a vzorků
Sestavování vzorové dokumentace
Reporting managementu společnosti

Požadujeme
SŠ nebo VŠ v technickém oboru
Praxe na obdobné pozici
Komunikativní německý nebo anglický jazyk
Aktivní znalost MS-Office a SAP
Znalost ISO 9001 a IATF 16949
Zkušenosti se zákaznickými portály
Znalost nástrojů kvality (8D report, Ishikawa, 5 Why, ...)

* 13. plat
* Bonusy/prémie
* Příspěvek na dopravu
* Dovolená 5 týdnů
* Stravenky

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj