• P
  • MZDOVÍ ÚČETNÍ

MZDOVÍ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: DONGWON CZ, s.r.o.
Třinec 745

TŘ z:4/1/2024
Náplň práce:
- zpracování a evidence mezd, výstupy a reporty z mezd
- zpracování odvodů sociálního a zdravotního pojištění, zpracování srážek ze mzdy
- zpracování a vedení evidence exekucí a insolvencí, ročního zúčtování a roční uzávěrky.
Požadujeme:
- zkušenost na obdobné pozici minimálně 4 roky
- přesnost a pečlivost, spolehlivost
- řidičské oprávnění.
Výhodou:
- znalost anglického jazyka.
Nabízíme:
- mzda bude upřesněna při pohovoru dle pracovních zkušeností zájemce
- závodní stravování, letní a zimní bonusy
- bonus k 50let jubilea, bonus za odpracování každých 5 let ve společnosti
- náborový příspěvek 5.000 Kč a příspěvek po roce praxe 5.000 Kč
- příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj