• P
  • Všeobecná účetní

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel: BEWIT Natural Medicine, s.r.o.
Michalská 2030

1. kontakt E-MAILEM: sandra.gregorova@bewit.love

Nabízíme novému spolupracovníkovi spolupráci na HPP na pozici Všeobecná účetní. Rádi mezi nás přivítáme zkušeného a pozitivně smýšlejícího člena týmu, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě s kvalitními výrobky. Působíme v oblasti zdravého životního stylu, naše činnost pomáhá mnoha lidem, dynamicky rosteme (v roce 2022 o 200%) a dynamicky expandujeme na nové trhy.
Hledáme do týmu kolegu/kolegyni s praktickými zkušenosti v oblasti účetnictví.

Náplň práce:
- zpracování a kontrola účetních dokladů
- příprava podkladů pro daňová přiznání a pro audit
- spolupráce při měsíčních a ročních účetních závěrkách
- spolupráce při tvorbě a úpravách vnitropodnikových účetních směrnic a manuálů
- pravidelná práce v Excelu
- samostatné účtování kompletní finanční agendy

Nabízíme:
- práci na HPP na dobu určitou
- získáš nadstandardní motivující finanční ohodnocení
- budeš pracovat v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu
- získáš možnost pořízení našich produktů v zaměstnanecké slevě, firemní notebook a telefon
- pocítíš, že pojmy jako služba a poslání nejsou fráze

Možný nástup: IHNED, popřípadě dohodou.

Ideální kandidát na tuto pozici by měl splňovat tyto požadavky:
- minimálně 5 let zkušeností s prací na obdobné pozici, upřednostňujeme praxi ve výrobním sektoru
- SŠ/VŠ (vzdělání ekonomického směru výhodou)
- aktivní znalost účetních předpisů
- orientace v účetních výkazech
- schopnost strategického a analytického myšlení
- znalost anglického jazyka výhodou (nikoliv podmínkou)
- chuť učit se a zvyšovat svou odbornost
- zn

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj