• P
  • PRODUKTOVÝ MANAŽER | MIMO AUTOMOTIVE | JABLONEC NAD NISOU

PRODUKTOVÝ MANAŽER | MIMO AUTOMOTIVE | JABLONEC NAD NISOU

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti s vývojem produktu? Orientujete se v konstrukci a vyznáte se v elektro oblasti? Vedení týmu Vám také není cizí? Potom čtěte dál detaily k pozici:

PRODUKTOVÝ MANAŽER - MIMO AUTOMOTIVE

Co Vás čeká:

- vedení týmu
- vývoj a inovace v oblasti elektro
- konstrukce řady výrobků
- technická podpora servisního oddělení
- zajišťování náběhu nového výrobku
- podílení se na externích a interních školeních pro projektanty a servisní techniky montážní firmy

Požadujeme
- min SŠ technického směru
- znalost AJ pro aktivní využití - úroveň B1
- zkušenosti s produktovým a projektovým managementem
- zkušenosti s vedením týmu

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- práce se špičkovými technologiemi
- kurzy angličtiny
- obědy na pracovišti
- dobré platové ohodnocení a další profesní růst

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Liberecký kraj