• P
  • ÚČETNÍ| OSTRAVA

ÚČETNÍ| OSTRAVA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Láká tě práce v mezinárodní společnosti? Chceš zúročit své dosavadní zkušenosti v oblasti účetnictví? Zvládneš komunikovat písemnou formou v AJ?

Neváhej a dej nám o sobě vědět! Hledáme novou posilu do týmu!

Náplň práce:

* vedení účetnictví dle českých účetních standardů
* účast na přípravě a průběhu závěrkových operací
* zadávání platebních příkazů
* účtování závazků a pohledávek
* sledování legislativních změn v oblasti účetnictví a daní
* spolupráce a komunikace s auditory a daňovými poradci
* příprava podkladů pro audity
* podklady a reporty: DPH, DPPO, silniční daně
* spolupráce s finančním úřadem

Požadujeme
* min SŠ vzdělání
* u SŠ kandidátů praxe min. 2 roky na obdobné pozici
* AJ na úrovni B1
* znalost českých účetních standardů
* znalost MS Office
* praxe z výrobní nebo automotive společnosti VÝHODOU
* NJ velkou VÝHODOU

* 13. mzda
* flexibilní pracovní doba
* zkrácená pracovní doba
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* Multisport karta
* školení a vzdělávací kurzy

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj