• P
  • Seřizovač soustružnického centra, obráběč kovů

Seřizovač soustružnického centra, obráběč kovů

Zaměstnavatel: SEWECOM s.r.o.
Koksární 1112

Životopis s průvodním dopisem laskavě zašlete na e-mail: prace@vseprowifi.cz

Pracovní náplň:
Seřizování a obsluha CNC soustruhů HAAS podle dokumentace v sériové výrobě

Očekáváme:
- Praxi v samostatné obsluze a seřizování CNC soustruhu min. 2 roky, Y osy výhodou
- Základní znalost sytému HAAS nebo FANUC případně ISO programování
- Schopnost samostatné práce, čtení výkresů, práce s dokumentací,
- Manuální zručnost a pečlivost
- Měření běžnými měřidly - posuvné měřidlo, mikrometr, dutinoměr
- Zkušenosti se sériovou nebo hromadnou výrobou (200 - 10 000 ks)
- Schopnost předávat seřízené stroje operátorům
- Odpovídající zdravotní stav

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr
- Práci s nejmodernější technologií
- Pestrou a rozmanitou práci na sériových zakázkách, výroba se opakuje
- Ohodnocení odpovídající znalostem a výsledkům práce
- Výkonové bonusy ze zakázek
- Stabilitu a dostatek práce
- Stravné
- Věrnostní bonus
- Příspěvek na penzijní spoření
- Možnost profesního růstu

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj