• P
  • TECHNICI/ÚDRŽBÁŘI, PRACOVNÍCI PŮJČOVNY POMŮCEK

TECHNICI/ÚDRŽBÁŘI, PRACOVNÍCI PŮJČOVNY POMŮCEK

Zaměstnavatel: Charita Třinec
Lidická 1272

TŘ z:20/3/2024
Náplň práce:
- správa a údržba kompenzačních a zdravotních pomůcek
- příjem a výdej kompenzačních a zdravotních pomůcek
- jednání s klienty
- zajišťování větších oprav a jednání s dodavateli
- zajištění drobných oprav a údržby v organizaci.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- ŘP sk. B
- základní znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, email)
- samostatnost i týmovou spolupráci, flexibilitu, rychlost, přesnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, příjemné vystupování.
Nabízíme:
- 7 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné odborné vzdělávání.
Kontakt emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj