• P
  • LOGISTIK - SUPERVIZOR | až 45 000 Kč | BEZ ANGLIČTINY

LOGISTIK - SUPERVIZOR | až 45 000 Kč | BEZ ANGLIČTINY

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Do přepravní společnosti na jih od Brna hledáme supervizora/tým lídra!

Náplň práce:
- optimalizace materiálového toku
- stanovování harmonogramu, spolupráce na tvorbě plánu
- dohled nad dodržováním pracovních postupů, předpisů a norem
- přímá zodpovědnost za koordinaci týmů - rozdělování úkolů, dohled nad kvalitou a efektivitou
- zaškolování nových členů týmu
- zpracovávání nestandardních případů v přepravě
- zabezpečení realizace transportů
- podílení se na rozvoji
- pravidelný reporting

Požadujeme
- SŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením týmu
- znalost logistických procesů
- praktická znalost kontaktní logistiky
- MS Office balíček
- zkušenosti s řízením manipulační techniky výhodou

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Cafeterie
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- školení, kurzy
- stabilní prostředí silné společnosti
- věrnostní příspěvky
- čisté pracovní prostředí

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj