• P
  • Technik / technička 3D měření

Technik / technička 3D měření

Zaměstnavatel: Jiří Vaněk, s.r.o.
Výstavní 2937

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po-Pá od 11:00 do 12:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz
Požadujeme: Zkušenosti s 3D měřením. Prosotorovou představivost, schopnost čtení výkresové dokumentace. Znalost měřidel a práce s měřidly. Znalost angličtiny výhodou. Samostatnost, pečlivost, schopnost rozhodovat se. Znalost práce na PC.

Náplň práce:
Provádění rozměrové a vizuální kontroly výrobků.
Obsluha 3D měřidích strojů - měření dílů.
Hodnocení a kontrola kvality na základě śouladu s výkresovou dokumentací.
Vystavování záznamů z kontrol a měřicích protokolů.
Výstupní kontrola.
Úzká spolupráce s technickým oddělením.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání v české výrobní společnosti s tradicí
Práce na hlavní pracovní poměr
Pouze ranní směny.
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, firemní akce, flexibilní pracovní dobu.

Nástup: dle domluvy.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj