• P
  • SENIOR ACCOUNTANT

SENIOR ACCOUNTANT

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Do nově vznikající firmy hledáme Senior účetní/ho. Pokud se domluvíte anglicky a ovládáte účetnictví, zašlete nám své CV!

Náplň práce:
- dohled nad finančními aktivitami společnosti
- příprava účetní závěrky, analýza dat
- rozpočtování, příprava daňových přiznání a koordinace auditu (interní, externí)
- podílení se na finančním rozhodování
- plánování a prognózování, účast na strategickém řízení
- výkaznictví, kalkulace, odpočty, dobropisy, faktury, platby
- zodpovědnost za zpracování daňových a nedaňových výkazů
- identifikace trendů v oblasti financí
- administrativa spojená s účetnictvím

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti financí
- zkušenost na obdobné pozici podmínkou
- znalost US-GAAP
- AJ na komunikativní úrovni (psaná/mluvená)
- silné organizační schopnosti

- 5 týdnů dovolené
- vzdělávací a jazykové kurzy
- kompletně hrazené páteční obědy
- další benefity

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj