• P 
  • P 
  • VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ 

VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Zaměstnavatel: Wikov MGI a.s.
Hronov 356

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: povede osmičlenný tým na ekonomickém oddělení; definuje finanční plán, kontroluje jeho plnění; má pevné znalosti v oblasti ekonomiky, daní a financí; je schopný vést tým k úspěchům a strategickému myšlení pro efektivní hospodaření s finančními prostředky; buduje a udržuje vztahy s interními i externími partnery; analyzuje finanční ukazatele, KPI's a navrhuje opatření.

Očekává: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, výborné organizační a komunikační schopnosti, osobní iniciativu a samostatnost, výbornou znalost AJ, zodpovědnost a pečlivost, praxi na obdobné vedoucí pozici (min. 5 let).

Těšit se můžete na: pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč, až 30 dnů volna každý rok, lékaře na telefonu, příspěvek na dopravu, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, RJ, NJ), výhodné volání pro celou rodinu, stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6jídel, další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího), pohodlné parkování v areálu s bezpečným přístřeškem na kola a motocykly.

Kontakt e-mailem: rb

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj