• P
  • Skladová/ý účetní - interní pozice

Skladová/ý účetní - interní pozice

Zaměstnavatel: SCILIF s.r.o.
Přepeřská 1447

Náplň práce
Vedení a kontrola skladové evidence
Příprava podkladů pro účetnictví
Evidence příjemek a výdejek, další skladové operace
Měsíční uzávěrka skladů
Inventury
Spolupráce se skladníkem

Požadavky:
Zkušenosti s vedením skladového účetnictví
Znalost Money S5 nebo jiného účetního systému výhodou, jinak zaškolíme
Zkušenosti s vedením skladů výhodou
Organizovaného, příjemného a proaktivního člověka
Angličtina výhodou, nikoli podmínkou
Spolehlivost, schopnost a ochota se učit novým věcem

Nabízíme:
Příjemný a pohodový kolektiv
Možnost rozvoje a další vzdělávání nebo růst v rámci firmy
Možnost částečného úvazku
Možnost částečné práce na home office (při plném úvazku)

5 týdnů dovolené, růst mzdy nebo odměny podle osobního výkonu

kontakt: emailem, telefonicky po-pá 9-15

Pozice určená pro region: Liberecký kraj