• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Průmyslová 4235

Kontaktní osoba Hujíčková Hana Mgr., tel. 582 303 224 (volat od 8:00-15:00), e-mail: personalni@ttce.toray.cz
Pracovní doba: pružná, pevná část pracovní doby je stanovena od 10:00 do 15:00 hodin.
Vice informací na www.pracevtoray.cz

Náplň práce: zahrnuje evidenci a účtování dokladů, zpracování pravidelných reportů, vedení evidence majetku

Požadujeme: předpokladem pro výkon práce je SŠ (VŠ) vzdělání ekonomického směru, pokročilá uživatelská znalost MS Office - Excel, předchozí zkušenost na podobné pozici, aktivní znalost angličtiny s ohledem na nutnost komunikace se zahraničními kolegy. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.

Nabízíme: pravidelné odměny k základní mzdě, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 27,- Kč, občasnou možnost práce z domova, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj