Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce v finance Ústecký kraj - Pracovní smlouva, Vysokoškolské / universitní

Volná místa finance Ústecký kraj - Pracovní smlouva, Vysokoškolské / universitní vše přehledně rozdělené podle nejnovějších nabídek.

  • P
  • Ústecký kraj
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Ekonomický ředitel / ředitelka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Pekárna Pecud v.o.d. přijme ekonomického ředitele/lku na hlavní pracovní poměr. Požadavek: VŠ ekonomického směru, 5 let praxe.Nástup možný od 1.11.2019. Platové podmínky při pohovoru. V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem

Zaměstnavatel:
P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov
Přidat k oblíbeným

ekonom

náplň práce: účetnictví, rozpočty, služební cesty do zahraničí ( humanitně misijní ), ŘP sk. B, C, E. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky a po telefonické domluvě osobní schůzka.

Volodymyr Sysak

MAJETKOVÁ ÚČETNÍ| ŽATECKO

Hledáme do výrobního závodu na žatecku kandidáty na pozici MAJETKOVÝ ÚČETNÍ. Pokud máte na této pozici již zkušenosti a rádi byste učinili změnu, tak nám neváhejte na pozici reagovat. Oblasti, které budou spadat pod Vaše kompetence: - ...

Grafton Recruitment s.r.o.